Ceník kuchyní na míru

Jestliže jste učinili první krok, kterým je rozvržení vaší budoucí kuchyně, budete potřebovat cenový rozpočet. I v případě, že dokupujete jen pár skříněk, budete rádi informovaní o jejich ceně. Na našich stránkách pro vás máme cenové kalkulačky, které vám pomůžou lépe se v plánování vaší kuchyně orientovat.

Jak to funguje? Je to jednoduché! nejprve vyberte typ kuchyně a následně vybírejte skříňky, které máme přehledně rozdělené a  tlačítkem plus je přihazujte. Vpravo dole se objeví rámeček se součtem všech skříněk

Ceník kuchyně DianaCeník kuchyně CarmenCeník kuchyně Bolero

Rádi vám pomůžeme s výpočtem ceny vaší budoucí kuchyně!

Navštivte nás v některé z našich poboček, pomůžeme vám s cenovou kalkulací, která je pro vás - včetně koncové ceny - zcela zdarma! Navíc vám kuchyni zaměříme do 20 km od pobočky také zdarma.

Stojí za námi stovky spokojených zákazníků a roky praxe v oboru! Dovolte nám, abychom vás provedli úskalím, které skýtá  realizace, nebo rekonstrukce nové kuchyně - pro nás je to radost! Ze zkušenosti víme, jak si poradit s malou panelákovou kuchyní, ale také s prostorově náročnou kuchyní do rohu, nebo do tvaru U a nezalekneme se ani kuchyně v půdních prostorách.

Nechte si inspirovat kuchyněmi v naší fotogalerii.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1
460 06, Liberec 6
Telefon: +420 774 494 471
info@zadaranabytek.cz