Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Rustikální kuchyně Bolero

Rustikální kuchyně Bolero dává na výběr ze čtyř základních barevných odstínů frézování. Jedná se o teplé dřevěné tóny - kalvádos, dub vinný, dub starý a ořech střední. Rustikální kuchyně Bolero je typická svou ručně nanesenou patinou, která ji dodává na jedinečnosti. 

Barevné provedení Ceník skříněk Kuchyňské skříňky

Rustikální kuchyně Bolero

Z rustikální kuchyně Bolero vyzařuje teplo domova a klid. V tomto prostředí budete rádi vařit a paní domu se příjemnou kuchyní vždy ráda pochlubí. Kuchyně Bolero přímo vyzývají ke společným rodinným večeřím a příjemnému posezení. Nabízíme veškeré příslušenství, které dokonale doladí vzhled Vaší rustikální kuchyně. Jedná se například o stylové úchytky, osvětlení, či vitrážové sklo, které se do tohoto typu kuchyně bezvadně hodí. Dlouholeté zkušenosti v oboru nám dovolí tvrdit, že rustikální kuchyně nestárnou, spíše s léty získávají na citové hodnotě.

Barevné provedení a materiál kuchyně Bolero

Barevné provedení korpusu má na výběr ze 17 variant a dvířka s typickou frézou čtyři odstíny dřeva - kalvádos, dub starý, dub vinný a ořech střední. Patina je patrná v záhybech frézování a je typická pro kuchyně Bolero.

Materiál MDF, z něhož jsou vyrobeny čelní plochy kuchyňských dvířek, je základem pro následné vyfrézování frézy, kterou si zákazník vybere. Konečnou fází je nastříkání desky vodě odolným PUR lepidlem a za velmi vysokého tlaku a teploty je deska opatřena vybranou folií s dekory dřeva.

Výhody dvířek MDF:

  • rychlá výroba a tedy i dodání celé kuchyně,
  • zdarma jeden typ úchytů.

Realizace kuchyně Bolero

S Vaší pomocí připravíme 3D grafický návrh pro lepší představivost a budeme ho tak dlouho upravovat, až se jeho finální podoba přiblíží co nejvíc Vaší představě o ideální rustikální kuchyni. Tento návrh, který Vás k ničemu nezavazuje, vytvoříme ZCELA ZDARMA, stejně jako cenovou kalkulaci a zaměření. Kontaktujte nás a svěřte své představy týmu vyškolených odborníků.

Ve fotogalerii najdete mnoho realizovaných, nebo vystavených kuchyní Bolero, které Vám možná dodají potřebnou inspiraci před realizací té pravé, ve Vašem domově. 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1
460 06, Liberec 6
Telefon: +420 774 494 471
info@zadaranabytek.cz