Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Levné kuchyně

Levné kuchyně mají v sortimentu také své zastoupení. Vyrobíme vám levné kuchyně v mnoha variantách a barvách. Přesvědčte se sami, že i za málo peněz, lze doma vytvořit krásné a funkční místo pro vaření.

Levné kuchyně z kvalitního materiálu

Levné kuchyně, které dodáme od 100 cm jsou vyrobeny z kvalitní laminované dřevotřískové desky s ABS hranami (plastové hrany). Tento materiál vyniká dlouhou životností a snadnou údržbou. Spodní skříňky dodáme včetně soklu 10 cm. Vybírejte z pestré palety barevného provedení. Nezbytné příslušenství jako jsou dřezy granitové, či nerezové, vodovodní baterie, lišty, úchyty a pracovní desky, stejně jako odpadkové koše - to vše můžete zakoupit v našem obchodě.

Levné rohové kuchyně

Levné rohové kuchyně nabízíme již sestavené. Vybírat můžete z mnoha variant. Nejmenší levná rohová kuchyně měří 130 x 160 cm. Do velkého prostoru můžete zakoupit větší rohovou kuchyni 210 x 170 cm. Tyto rohové kuchyně jsou sestavené z pevně smontovaných skříněk. Spodní jsou na soklu 10 cm. Dostanete k nim úchyty Diana zdarma. Levné rohové kuchyně v naší nabídce dodáme s celoplošným dřezem a pracovní deskou. 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1
460 06, Liberec 6
Telefon: +420 774 494 471
info@zadaranabytek.cz